Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Serigrafie na papíře, 60 x 42,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Chatrný Ivan. Malíř, grafik a pedagog. Vystudoval ŠUŘ v Brně (1943-1946). Výrazným prvkem v jeho tvorbě je redukovaná barevnost na kontrastní černou a bílou ztvárněná v geometrických tvarech. Autor viz Ch 4/37.